تبلیغات
Taylor Swift♥♥ - مصاحبه مجله Celebrity High
hilary duff

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 31 شهریور 1390
مجری : شما اولین هنرمند سبک کانتری هستین که تمام آهنگ های اولین آلبومش رو به تنهایی و یا مشترکاً نوشته . انتظارش رو داشتید که در این حد موفق بشه ؟

تیلور : من خیلی خوشحال بودم از اینکه در همچین سن کمی انتخاب شدم و خوشحال تر از اینکه این لیبل ترانه نویسی من رو باور داشت . حقیقتی که به من اجازه داده شده بود تا آلبومی درباره ی زندگیم در 15 و 16 سالگی ، مزیتی بود که من نمی دونستم منتظر چه چیزی باشم ، چه برسه به موفقیت . به من هشدار داده بودند که هیچکس قادر نخواهد بود که آهنگ های من رو بارخوانی کنه چون اونها خیلی شخصی بودند . این یه سورپرایز خیلی زیبا و شگفت آور بود وقتی که آلبوم این کار رو به خوبی کرد .

____________________________________

مجری : با این برنامه ی زمانی فشرده ، آیا تا به حال موفق شدید که به شهر زادگاهتون ، وایومسینگ ، پنسیلوانیا برگردید ؟

تیلور : من واقعاً به وایومسینگ برنمی گردم . جایی که من . . . . هروقت که من در پنسیلوانیا آهنگ می نوازم شهری رو به یاد من میاره که اولین ترانه ام رو اونجا نوشتم و اولین نمایشم رو در پیتزبورگ اجرا کردم و روز بعد و جاده ها و درخت ها و کوه ها ، بسیاری از وطن هام رو به یادم میارن .

_____________________________________


مجری : خارج از تمام استعدادهاتون ، حس می کنید کدامیک بیشترین کمک رو در کارتون بهتون کرده ؟

تیلور : فکر می کنم ترانه نویسیم دلیل بیشتر اتفاقاتیه که در زندگیم افتاده . من خیلی شاکرم که می تونم ترانه بنویسم و به دلیلی زمانی اتفاق می افته که شدیداً احساساتی شده باشم . اون رو به عنوان یک ملودی یا شعر بدون تعریف کردن داستانش پردازش می کنم . من نمی تونم تصور کنم که چقدر می خواستم زندگیم متفاوت باشه .

________________________________________


مجری : توی مدرسه چه جوری بودید ؟

تیلور : وقتی که مدرسه می رفتم فقط می خواستم مثل بقیه باشم . خیلی مورد آزار و اذیت قرار می گرفتم چون همیشه یه جایی مشغول آواز خوندن بودم و بقیه ی بچه ها دنبال خارق العاده بودن و خودنمایی بودند . من یاد گرفته بودم که توی مدرسه در مورد موسیقی حرف نزنم . برای تیم فوتبال امتحان دادم و قبول شدم . ولی هیچوقت توش خوب نبودم . من توی تیم والیبال بودم ، ولی اون قدر توش خوب نبودم که بخواد کسی رو غافلگیر کنه . چون واقعاً خیلی قد بلند بودم . حرف زدن با دوستام رو در مورد پسرها و لباس و رقاص های مدرسه و مسابقه های فوتبال دوست داشتم . وقتی که به مدرسه فکر می کنم ، یاد تمام تمام تلاش هام برای سرگرم شدن و آماده کردن و گرایشاتم برای عادی شدن (با بقیه) می افتم . فکر می کنم این دلیل وجود مدرسه است که به تدریج با آزمون و خطا بفهمی که کی هستی .

________________________________________مجری : آیا سخت بود که بین خواننده بودن و دانش آموز بودن تعادل رو برقرار کنید وقتی که دبیرستانی بودید ؟

تیلور : من کلک های زیادی داشتم که توی دبیرستان انجام بدم . چون من در طول روز یه دانش آموز در یک مدرسه ی دولتی بودم و شب ها یک ترانه نویس قراردادی برای انتشارات سونی بودم . مادرم من رو از مدرسه برمی داشت و به پایین شهر ، جایی که من این فصل های ترانه نویسی طولانی و ترانه نویسی مشترک رو در بعد از ظهرها داشتم . بعدش من می آمدم خونه و تکالیفم رو انجام میدادم . من سعی می کردم مدرسه و ترانه نویسی رو از هم جدا نگه دارم ولی بعضی وقت ها من نوشتن شعر توی دفترجه ام رو توی مدرسه هم ادامه می دادم .

____________________________________


مجری : از وقتی که شما مشهور شدید ، آیا کسانی بودند که ندرتاً با شما در مورد اینکه بخوان باهاتون دوست بشن صحبت کرده باشند ؟

تیلور : من فکر می کنم که این یه چیز طبیعیه که آدم های بیشتری بخوان تا با شما دوست بشن یا بهتون نزدیکتر بشن از وقتی که مشهور میشین . من همیشه سعی کردم که این رو درک کنم . چون من حتی نمی خوام که بهتر بشم و دیوانه وار به که کسی می خواد
نزدیکم باشه به دلایل غلط مظنون بشم . من سعی می کنم که به فهم خودم اجازه بدم بهم بگه که به چه کسی رو اجازه ی ورود بدم . گاهی شما حق دارید و گاهی هم اشتباه می کنید . ولی من تقریباً با بیشتر کسانی دوست بودم که عجله ی شما رو مثل این می دونن که این یه کلوپ گرونه و هیچکس اجازه نداره وارد بشه .

___________________________________


مجری : بعضی از آهنگ های شما در مورد روابط قبلیتونه . آیا تا حالا بعد از اینکه یکی از دوستان قبلیتون اون ها رو شنیده باشن باهاتون رفتار بدی نکردن ؟

تیلور : من در مورد چیزی که با احساس درونش رفتم ترانه می نویسم . پس خیلی اوقات ، آدم هایی که در زندگی من تموم شدن ، چیزهایی که من گفتم رو از رادیو می شنوند . من هیچ وقت تکذیب نکردم که هرکدوم از آهنگ های من در مورد فلان فرد به خصوص نیست . پس هیچوقت خیلی در موردش نگران نمی شم که چه جوری دوست های قبلیم در موردش فکر می کنن . من هیچوقت به کسی نگفتم که این در مورد اونها بوده .

________________________________


مجری : انگیزه ی شما برای ادامه دادن رشد و کوشش هاتون در این حرفه به عنوان یک موزیسین چیه ؟

تیلور : من از فکر ساختن یه آلبوم برای بار دوم دوری می کنم . من می خوام که دائماً صدا و آلات موسیقی و ساختار آهنگ هام رو تغییر بدم . من هیچوقت نخواستم که طرفدارانم من رو قابل پیشبینی بدونن . پس من دائماً دارم سعی می کنم که آهنگ هایی بنویسم که با اون هایی که قبلاً نوشتم فرق داشته باشن . من فشار خیلی زیادی رو روی خودم می ذارم ولی این ارزش داره وقتی نوشتن یه چیزی رو تموم می کنی که بهش افتخار می کنی .

http://taylorswiftsweden.se/images/2011/celmag1_165587111.png


____________________________________

مجری : فکر می کنی چه کسی بیشترین کمک رو کرد که به جایی که الان هستی برسی ؟

تیلور : من فکر می کنم که کسی که بیشترین کمک رو کرد که به جایی که الان هستم برسم مادرم بود . اون کسی بود که اونجا می نشست و هر انجمن محصولات هنری رو نگاه می کرد . موهام رو توی پشت صحنه نمایش های استعدادیابی فر می کرد . توی رستوران های پر از دود می ایستاد و من رو وقتی که آواز می خوندم تشویق می کرد . اوایل اون قدر هم نزدیک نبود که فریبنده باشه ولی مادرم اونجا میان همه ی این ها به خاطر من ایستادارسال توسط elnaz
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام یک صدای قشنگتری دارن؟

پیوندهای روزانه
بنر وبلاگ آtaylor swift**
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ