تبلیغات
Taylor Swift♥♥ - مطالب شهریور 1390
hilary duff

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 شهریور 1390

کنسرت تیلور در نشویل برگزار شد! در این کنسرت هیلی ویلیامز هم حضور داشته و با هم یه شعر خوندند!! حالا یه خبر باحال!!!!!!!!!!!!! تیلور وقتی داشته می رقصیده پاشنه کفشش می شکنه و بقیه کنسرتشو پا برهنه اجرا کرده!!!یک بد شانسیه دیگه واسه تیلور در کنسرتش در نشویل!!! ظاهرا تیلور می خواسته آهنگ "Bleed Reed" رو به همراه رانی دان اجرا کنه! اما قبل از اجرا تیلور متوجه میشه که جای میکروفونش عوض شده و به جای این که شروع به خوندن بکنه سعی می کنه جاشو عوض کنه و در حالتی که از این قضیه تعجب کرده بود مورد هجوم دوربین های فیلم برداری قرار گرفت!!!!!!ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 شهریور 1390
یه ویدیو از عطر wonderstruck تیلور در Youtube منتشر شده که تیلور در مورد
عطرش و روش زدن عطرش صحبت می کنه... خیلی قشنگه حتما دانلودش کنید!
برای دانلود روی لینک زیر می تونید کلیک کنید!
Download from MediaFire


ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 شهریور 1390
مجری : شما اولین هنرمند سبک کانتری هستین که تمام آهنگ های اولین آلبومش رو به تنهایی و یا مشترکاً نوشته . انتظارش رو داشتید که در این حد موفق بشه ؟

تیلور : من خیلی خوشحال بودم از اینکه در همچین سن کمی انتخاب شدم و خوشحال تر از اینکه این لیبل ترانه نویسی من رو باور داشت . حقیقتی که به من اجازه داده شده بود تا آلبومی درباره ی زندگیم در 15 و 16 سالگی ، مزیتی بود که من نمی دونستم منتظر چه چیزی باشم ، چه برسه به موفقیت . به من هشدار داده بودند که هیچکس قادر نخواهد بود که آهنگ های من رو بارخوانی کنه چون اونها خیلی شخصی بودند . این یه سورپرایز خیلی زیبا و شگفت آور بود وقتی که آلبوم این کار رو به خوبی کرد .

____________________________________

مجری : با این برنامه ی زمانی فشرده ، آیا تا به حال موفق شدید که به شهر زادگاهتون ، وایومسینگ ، پنسیلوانیا برگردید ؟

تیلور : من واقعاً به وایومسینگ برنمی گردم . جایی که من . . . . هروقت که من در پنسیلوانیا آهنگ می نوازم شهری رو به یاد من میاره که اولین ترانه ام رو اونجا نوشتم و اولین نمایشم رو در پیتزبورگ اجرا کردم و روز بعد و جاده ها و درخت ها و کوه ها ، بسیاری از وطن هام رو به یادم میارن .

_____________________________________


مجری : خارج از تمام استعدادهاتون ، حس می کنید کدامیک بیشترین کمک رو در کارتون بهتون کرده ؟

تیلور : فکر می کنم ترانه نویسیم دلیل بیشتر اتفاقاتیه که در زندگیم افتاده . من خیلی شاکرم که می تونم ترانه بنویسم و به دلیلی زمانی اتفاق می افته که شدیداً احساساتی شده باشم . اون رو به عنوان یک ملودی یا شعر بدون تعریف کردن داستانش پردازش می کنم . من نمی تونم تصور کنم که چقدر می خواستم زندگیم متفاوت باشه .

________________________________________


مجری : توی مدرسه چه جوری بودید ؟

تیلور : وقتی که مدرسه می رفتم فقط می خواستم مثل بقیه باشم . خیلی مورد آزار و اذیت قرار می گرفتم چون همیشه یه جایی مشغول آواز خوندن بودم و بقیه ی بچه ها دنبال خارق العاده بودن و خودنمایی بودند . من یاد گرفته بودم که توی مدرسه در مورد موسیقی حرف نزنم . برای تیم فوتبال امتحان دادم و قبول شدم . ولی هیچوقت توش خوب نبودم . من توی تیم والیبال بودم ، ولی اون قدر توش خوب نبودم که بخواد کسی رو غافلگیر کنه . چون واقعاً خیلی قد بلند بودم . حرف زدن با دوستام رو در مورد پسرها و لباس و رقاص های مدرسه و مسابقه های فوتبال دوست داشتم . وقتی که به مدرسه فکر می کنم ، یاد تمام تمام تلاش هام برای سرگرم شدن و آماده کردن و گرایشاتم برای عادی شدن (با بقیه) می افتم . فکر می کنم این دلیل وجود مدرسه است که به تدریج با آزمون و خطا بفهمی که کی هستی .

________________________________________مجری : آیا سخت بود که بین خواننده بودن و دانش آموز بودن تعادل رو برقرار کنید وقتی که دبیرستانی بودید ؟

تیلور : من کلک های زیادی داشتم که توی دبیرستان انجام بدم . چون من در طول روز یه دانش آموز در یک مدرسه ی دولتی بودم و شب ها یک ترانه نویس قراردادی برای انتشارات سونی بودم . مادرم من رو از مدرسه برمی داشت و به پایین شهر ، جایی که من این فصل های ترانه نویسی طولانی و ترانه نویسی مشترک رو در بعد از ظهرها داشتم . بعدش من می آمدم خونه و تکالیفم رو انجام میدادم . من سعی می کردم مدرسه و ترانه نویسی رو از هم جدا نگه دارم ولی بعضی وقت ها من نوشتن شعر توی دفترجه ام رو توی مدرسه هم ادامه می دادم .

____________________________________


مجری : از وقتی که شما مشهور شدید ، آیا کسانی بودند که ندرتاً با شما در مورد اینکه بخوان باهاتون دوست بشن صحبت کرده باشند ؟

تیلور : من فکر می کنم که این یه چیز طبیعیه که آدم های بیشتری بخوان تا با شما دوست بشن یا بهتون نزدیکتر بشن از وقتی که مشهور میشین . من همیشه سعی کردم که این رو درک کنم . چون من حتی نمی خوام که بهتر بشم و دیوانه وار به که کسی می خواد
نزدیکم باشه به دلایل غلط مظنون بشم . من سعی می کنم که به فهم خودم اجازه بدم بهم بگه که به چه کسی رو اجازه ی ورود بدم . گاهی شما حق دارید و گاهی هم اشتباه می کنید . ولی من تقریباً با بیشتر کسانی دوست بودم که عجله ی شما رو مثل این می دونن که این یه کلوپ گرونه و هیچکس اجازه نداره وارد بشه .

___________________________________


مجری : بعضی از آهنگ های شما در مورد روابط قبلیتونه . آیا تا حالا بعد از اینکه یکی از دوستان قبلیتون اون ها رو شنیده باشن باهاتون رفتار بدی نکردن ؟

تیلور : من در مورد چیزی که با احساس درونش رفتم ترانه می نویسم . پس خیلی اوقات ، آدم هایی که در زندگی من تموم شدن ، چیزهایی که من گفتم رو از رادیو می شنوند . من هیچ وقت تکذیب نکردم که هرکدوم از آهنگ های من در مورد فلان فرد به خصوص نیست . پس هیچوقت خیلی در موردش نگران نمی شم که چه جوری دوست های قبلیم در موردش فکر می کنن . من هیچوقت به کسی نگفتم که این در مورد اونها بوده .

________________________________


مجری : انگیزه ی شما برای ادامه دادن رشد و کوشش هاتون در این حرفه به عنوان یک موزیسین چیه ؟

تیلور : من از فکر ساختن یه آلبوم برای بار دوم دوری می کنم . من می خوام که دائماً صدا و آلات موسیقی و ساختار آهنگ هام رو تغییر بدم . من هیچوقت نخواستم که طرفدارانم من رو قابل پیشبینی بدونن . پس من دائماً دارم سعی می کنم که آهنگ هایی بنویسم که با اون هایی که قبلاً نوشتم فرق داشته باشن . من فشار خیلی زیادی رو روی خودم می ذارم ولی این ارزش داره وقتی نوشتن یه چیزی رو تموم می کنی که بهش افتخار می کنی .

http://taylorswiftsweden.se/images/2011/celmag1_165587111.png


____________________________________

مجری : فکر می کنی چه کسی بیشترین کمک رو کرد که به جایی که الان هستی برسی ؟

تیلور : من فکر می کنم که کسی که بیشترین کمک رو کرد که به جایی که الان هستم برسم مادرم بود . اون کسی بود که اونجا می نشست و هر انجمن محصولات هنری رو نگاه می کرد . موهام رو توی پشت صحنه نمایش های استعدادیابی فر می کرد . توی رستوران های پر از دود می ایستاد و من رو وقتی که آواز می خوندم تشویق می کرد . اوایل اون قدر هم نزدیک نبود که فریبنده باشه ولی مادرم اونجا میان همه ی این ها به خاطر من ایستادارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 شهریور 1390
ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 شهریور 1390

خبرها نشون میدن که تور Speak Now قراره به صورت سیدی و دیویدی در تاریخ 30 آبان ( November 21)بیرون بیادش!!!در فیلم زیر خود تیلور در موردش حرف میزنه♥

 

Speak Now World Tour Live CD+DVD from Taylor Swift on Vimeo.ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 شهریور 1390
ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 29 شهریور 1390

فردا ساعت 9:30 صبح September 21,تیلور میخواد  خبر های هیجان انگیزی رو بگه!!!!!!!!!ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 29 شهریور 1390

   

 ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 29 شهریور 1390

“Wow! I did not know about that. That’s so many. This is so amazing to have you guys here. I’m looking out and seeing a sea of faces who are absolutely the pulse of Nashville. You’ve all been so nice to me over the years, and you’re all part of the reason I get to stand on that giant stage out there and play two sold-out shows.


“To get an award, this five-million plaque for this album that meant so much to me and still does,” Taylor continued. “I’m so proud of it. The fact that it went out into the world and sold five million copies is kind of unreal. I can’t really wrap my mind around it yet. That’s so many!”ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 29 شهریور 1390ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 27 شهریور 1390

Last night I got to sing with one of my good friends, THE Miss Taylor Swift.


My Respect and admiration for her as an artist, just shot through the roof while I was watching her go through 2hr set. Her voice sounded incredible, she underplayed like a Million Different instruments, and she told great stories. That is Easily my favorite thing about Taylor. Her storytelling. If you have not seen her show or never bought one of her albums, you're Seriously missing out. Of all the friends I have WHO play / write music, I've never seen anybody do it all with as much heart and grace as Taylor does.


If you were at the show last night, thanks for singing along to "That's What You Get". Ya'll made me feel very welcome!ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 27 شهریور 1390

نوشته ی روی دست تیلور:

    Be a best friend. Tell the truth. Overuse 'I love you'ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 26 شهریور 1390ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 26 شهریور 1390
قبل از کنسرت در نشویل چند ساعت قبل ، تیلور یک گواهی که نشان می دهد او به فروش می رسد اهدا شد 1،000،000 بلیط خود را برای صحبت در حال حاضر تور . باور نکردنی! اعتقاد بر این است که تعداد در پایان سفر او را به افزایش به 1350000 . در زیر شما می توانید دو عکس ، نگاه کنید اما امیدوارم آن بالا میآید بعد بیشتر ♥ارسال توسط elnaz
بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 26 شهریور 1390
ارسال توسط elnaz
(تعداد کل صفحات:6)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام یک صدای قشنگتری دارن؟

پیوندهای روزانه
بنر وبلاگ آtaylor swift**
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ